Automobilių servisas

Savo automobilių parką pas mus prižiūri apie 1000 įmonių

(pateikiame keletą mūsų klientų iš apie 1000 įmonių)

Apsaugos komanda

Orgsis

Grifs AG

Grundolita

Tuvlita

Verslo media

Hefestas

Įrengimas


Susipažinkite su mūsų serviso paslaugomis

Sudarius sutartį, suteikiame pirmumo teisę remontui, taikome garantijas

Įmonių, kurios turi sutartis su mūsų automobilių servisu, aptarnaujame be eiles. Atliekame visus serviso darbus - daugumą atliekame savo servise, kitus pasirūpiname už Jus ir nugabename automobilį į specializuotą servisą (žinome, kur geriausiai atlikti specializuotus darbus).

Galime greitai reaguoti ir prisiderinti prie Jūsų situacijos.

Atliktiems darbams ir detalėms taikome garantijas. Detalėms pagal gamintojo numatytas garantijas (1-12 mėn), serviso darbams - 1 mėn. arba 2000 km (jei dar nepraėjus 1 mėnesiui nuvažiuojate 2000 km - serviso darbams taikoma kilometrų garantija). 

 

Atliekame profilaktinius patikrinimus, kad automobiliai „tarnautų" ilgiau ir nebūtų nenumatytų prastovų

Atliekame pilną automobilių parko priežiūra. Mes kaupiame automobilių remonto istoriją, prižiūrime, kad pagal gamintojų numatytas rekomendacijas Jus informuotume apie patartinus atlikti darbus, kad automobilis „tarnautų" ilgiau (laiku atnaujinus numatytas detales, nesidėvi likusios), išleistumėte mažiau automobilio eksploatacijai ir nebūtų netikėtų „prastovų", kai automobilis reikalingas darbui. 

 

Paruošiame automobilius techninei apžiūrai, žiemos sezonui

Pasirūpiname, kad Jūsų automobiliai būtų paruošti valstybinei techninei apžiūrai ir „praeitų" ją iš pirmo karto (nereikės gaišti laiko pakartotinei techninei apžiūrai).

Paruošiame automobilius žiemai: pakeičiame padangas, patikriname akumuliatoriaus, langų ir aušinimo skysčių tinkamumą. Padarome viską, kad žiemą Jūsų automobiliai būtų eksploatuojami be netikėtumų ir visą laiką būtų „įdarbinti".

Dėl sutarčių sudarymo kreipkitės į Edmondą Milkintą,
tel. mob. 8-652-01603;  8-699-63007,