Paslaugų kokybė

Didelį dėmesį skiriame geram aptarnavimui: mandagumui, paslaugumui, draugiškumui

Siekiame, kad mūsų servise gautumėte tokį aptarnavimą, dėl kurio pakartotinai sugrįžtumėte naudotis mūsų paslaugomis. 

Griežtai kontroliuojame, kad klientai būtų aptarnaujami mandagiai, prisitaikoma prie kliento norų ir situacijos. Rūpinamės, kad mūsų servise dirbtų draugiškas personalas.

 

Tikriname atliktus darbus, kaupiame kiekvieno automobilio remonto istoriją, informuojame apie reikalingus atlikti darbus

Pasirūpiname, kad Jūsų automobilį remontavęs darbuotojas, prieš atiduodamas jį klientui, dar kartą jį patikrintų. Jeigu yra būtina, atliekamas testinis važiavimas ir stebima, kaip jis „elgiasi" kelyje, ar nėra nepastebėtų gedimų. 

Kiekvienam automobiliui yra numatyta, kokios detalės, kokiai ridai esant turėtų būti pakeičiamos. Laiku nepakeitus, gali pradėti gesti kitos detalės. Todėl mes kaupiame kiekvieno automobilio remonto istoriją, informuojame apie rekomenduotinas pakeisti dalis. 

Remontuodami ir prižiūrėdami automobilį mūsų autoservise galite turėti itin tvarkingą, ilgai „tarnaujantį" automobilį.

 

Mūsų servise dirba patyrę (6-20 metų patirties) darbuotojai, per mėnesį suremontuojame apie 220 automobilių

Didelį dėmesį skiriame, kad Jūsų automobilį remontuotų patyrę meistrai, kurie žino, ką ir kaip geriausiai padaryti. Samdome patyrusius darbuotojus (jų patirtis 6-20 metų), siekiame išlaikyti nedidelę darbuotojų kaitą.

Turime didelę automobilių remonto apimtį (220 per mėnesį), todėl galime užtikrinti, kad darbai būtų atliekami greitai ir nedaromos remonto klaidos. 

Turime apie 4000 nuolatinių klientų, kurie vertina mūsų darbų kokybę. 

 

Grąžiname automobilį tokį, kokį priėmėme, papildomai galime automobilį išsiurbti, nuplauti

Kontroliuojame, kad remontuodami Jūsų automobilį, darbuotojai jo neišteptų, o grąžintų jį tokį kokį paėmė. Papildomai galime sutaupyti Jūsų laiką ir pasirūpinti Jūsų automobilio išsiurbimu, nuplovimu. 

Mūsų servise kokybiškai susiremontuosite automobilį.
Pasirūpiname automobilio priežiūra, informuojame apie rekomenduotinus darbus.
Mūsų darbuotojai Jus maloniai aptarnaus ir pasirūpins, kad būtumėte patenkinti paslaugomis ir kitą kartą vėl pasirinktumėte mūsų servisą.