Detalių kokybė

Užtikriname, kad mūsų parduotuvėse nusipirksite kokybišką prekę

Didelį dėmesį skiriame parduodamų prekių kokybei. Todėl dedame visas pastangas, kad pirkdami detales mūsų parduotuvėse būtumėte tikri, kad nusipirkote geriausią pasirinkimą rinkoje. 

Pirkdami detales mūsų parduotuvėse, galite rinktis iš apie 200 prekių ženklų, kuriuos mes esame suskirstę į tris grupes: originalios, artimos originalioms ir ekonominės

 

Visas detales kruopščiai patikriname, broko tikimybė iki 1%

Prieš pateikdami detales į parduotuves, sandėliuose kiekvieną detalę kruopščiai patikriname. Tikriname ar atitinka gamintojo deklaruojamus parametrus (sandara, matmenys, medžiagos, pagaminimas), ar nėra gamyklinio broko. 

Tokiu būdu užtikriname, kad netinkamų ar brokuotų detalių tikimybė būtų minimali - iki 1%. Jums papildomai tikrinti ar kreiptis dėl nekokybės nereikės.

 

Netikusias detales pakeičiame, suteikiame naudojimo garantiją

Siekiame, kad nusipirkę būtumėte patenkinti savo pirkiniu ir taptumėte mūsų nuolatiniu klientu (turime apie 15 000 nuolatinių klientų). Todėl Jums nusipirkus netikusią detalę, visada ją pakeičiame kita. 

Visoms parduodamoms dalims suteikiame garantijas, iki 6 mėn. (jei detalė ne originali, ir rida neviršija 5000 km.), iki 12 mėn. (originalioms automobilių gamintojų parduodamoms dalims, jei rida neviršija 10000 km.). Todėl galite būti tikri, kad nusipirksite kokybišką prekę ir nepatirsite netikėtumų.

Detalių kokybės garantija teikiama esant medžiagų, gamyklinio jų apdirbimo ir surinkimo defektams.

Garantija teikiama, kai detalė buvo keičiama atitinkama įranga aprūpintame servise ir darbai buvo atlikti pagal atitinkamą technologiją.

Pažeidus gamintojo nustatytas eksploatavimo taisykles, garantija neteikiama.

Įprastas detalės nusidėvėjimas eksploatacijos metu nelaikomas gamykliniu broku.

Dalių, kurios nusidėvi įprasto naudojimo metu, pavyzdžiai:
• Akumuliatorių baterijos
• Stabdžių būgnai ir diskai
• Įvorės
• Sankabos diskai
• Amortizatoriai

Mūsų parduotuvėse visada rasite reikiamą detalę.
Turime įvairaus kainos / kokybės santykio asortimentą.
Mūsų pardavėjai Jus maloniai aptarnaus ir patars, ką geriau pasirinkti.