Apie mus

Mūsų misija

Prekiauti aukštos kokybės autodalimis, plėsti prekių asortimentą ir teikti aukštos kokybės paslaugas; visų vartotojų (klientų) lūkesčių patenkinimas, atsižvelgiant į jų poreikius, pasitelkiant naujausias technologijas.

 

Mūsų vizija

Būti stabilia ir pirmaujančia autodalių ir serviso paslaugų įmone.

 

Mūsų strategija

Pagerinti darbo našumą, išsaugant savo įmonės tradicijas ir išnaudojant dabartinius resursus; išsiplėsti ir organizuoti savo veiklą kituose Lietuvos regionuose; gerinti savo reputaciją.

 

Mūsų tikslai

Apyvartos augimas; aukštesnė pozicija rinkoje; skatinti ir gerinti komandinį darbą, siekiant perprasti kiekvieną jos narį.

 

Mūsų vertybės

Pagarba ir dėmesys klientams; rūpinimasis darbuotojais; būti garbingiems ir sakyti tiesą; geros komandos darbas ir jos bendri tikslai.

Prekiaujame automobilių detalėmis (didmeninė ir mažmeninė prekyba), remontuojame automobilius

Didžiąją dalį mūsų veiklos sudaro prekyba naujomis automobilių detalėmis. Prekiaujame visomis japoniškų ir korėjietiškų automobilių detalėmis. Pagal užsakymą atvežame bet kokios markės automobilio detales. 

Mažmenine prekyba užsiimame 5-iose parduotuvėse (4 - Vilniuje, 1 - Kaune). Didmeninė prekyba sudaro 60% mūsų veiklos. Turime modernią detalių užsakymo sistemą!!

Turime automobilių servisą Vilniuje, kuriame remontuojame visų markių automobilius. Atliekame beveik visus automobilių remonto darbus, o tuos, kurių atlikti neturime galimybių, atliekame specializuotuose servisuose (pasirūpiname už Jus). 

Turėdami ir detalių prekybos ir serviso paslaugas, galime geriau įvertinti detalių tinkamumą, kokybiškiau atlikti remonto darbus.

Veiklą pradėjome 1996 metais, per tą laiką atsirinkome, kas yra kokybiški prekiniai ženklai, ištobulinome serviso paslaugas.

 

Parduotuvėse siekiame išlaikyti kvalifikuotus darbuotojus, kurie gebėtų vertingai patarti, padėti išsirinkti

Norime, kad Jūs, atėję į mūsų parduotuvę, galėtumėte ne tik nusipirkti reikiamas detales, bet ir turėtumėt galimybę  pasitarti. Mūsų parduotuvėse dirbančių darbuotojų stažas siekia daugiau kaip 10 metų, jie domisi automobiliais, todėl gerai išmano automobilių detales. 

Parduotuvėse Jums padės išsirinkti detales labiausiai tinkančias Jūsų automobiliui - pagal automobilio amžių, būklę, važinėjimo ypatumus ir lūkesčius. 

Detales mūsų parduotuvėse galite rinktis iš apie 200 prekinių ženklų, suskirstytų į tris kategorijas: originalias (geriausia automobiliams iki 10 metų), artimas originalioms (geriausia automobiliams senesniems nei 10 metų) ir ekonomines (geriausia automobiliams senesniems nei 15 metų). 

 

Siekiame, kad mūsų servisas visiškai pasirūpintų Jūsų automobiliu ir visada turėtumėte su kuo pasitarti 

Norime, kad atvažiavę į mūsų servisą galėtumėte ne tik susiremontuoti automobilį, bet ir gauti visišką jo priežiūrą. Atliekame profilaktinius patikrinimus. Kaupiame automobilių remonto istoriją, informuojame apie gamintojų rekomendacijas pagal automobilio ridą, patikriname ne tik Jūsų pastebėtą gedimą bet ir tai ko, Jūs galėjote nepastebėti. 

Mūsų servise Jūsų laukia patyrę darbuotojai, kurie automobilius remontuoja 6-20 metų, todėl galime užtikrinti gerą automobilio remontą, vertingus patarimus. 

 

Dedame visas pastangas, kad kiekvienas klientas taptų mūsų nuolatiniu klientu

Dirbame tam, kad Jūs norėtumėte pas mus grįžti pakartotinai ir rekomenduotumėte mus kitiems. Nuolatiniams klientams taikome nuolaidas.

Mūsų servise ir parduotuvėse Jūsų laukia malonus ir paslaugus personalas, kuris padės Jums visais atvejais: nusipirkti geriausio kainos / kokybės santykio detales, tinkamai prižiūrėti automobilį, išspręsti automobilio problemas. 

Mūsų parduotuvėse visada rasite reikiamą detalę (įvairaus kainos / kokybės santykio).
Mūsų servise kokybiškai susiremontuosite automobilį, pasirūpinsime visiška jo priežiūra. 
Pasirūpinsime, kad turėtumėte gerą detalių tiekimo partnerį, kuris siekia naudos Jums.
Skaitykite, kokias dalis parduodame
Skaitykite, kokias serviso paslaugas teikiame
Skaitykite, kokios mūsų didmeninės prekybos paslaugos